Mass Password Reset (8.x-1.0-alpha5) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί
