Agnian Material Admin (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Author
hu: Szerző

en: More
hu: Több

en: Published
hu: Közzétéve

en: Not published
hu: Rejtett

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Last saved
hu: Utoljára mentve

en: Not saved yet
hu: Nem volt még mentve

en: Less
hu: Kevesebb
