Agnian Material Admin (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Author
it: Autore

en: More
it: Altro

en: Published
it: Pubblicato

en: Not published
it: Non pubblicato

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Last saved
it: Ultimo salvataggio

en: Not saved yet
it: Non ancora salvato
