Agnian Material Admin (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Author
ja: 投稿者

en: More
ja: 続き

en: Published
ja: 掲載

en: Not published
ja: 非掲載

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Last saved
ja: 最終更新

en: Not saved yet
ja: 未保存
