Agnian Material Admin (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Author
de: Autor

en: More
de: Weitere

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Not published
de: Nicht veröffentlicht

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Last saved
de: Zuletzt gespeichert

en: Not saved yet
de: Noch nicht gespeichert
