Agnian Material Admin (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Not published
bo: ཁྱབ་སྤེལ་བྱས་མེད

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ
