Agnian Material Admin (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Author
cs: Autor

en: More
cs: Více

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Not published
cs: Skryto

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Last saved
cs: Naposledy uloženo

en: Not saved yet
cs: Zatím neuloženo
