Agnian Material Admin (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Author
es: Autor

en: More
es: Más

en: Published
es: Publicado

en: Not published
es: No publicado

en: Skip to main content
es: Pasar al contenido principal

en: Last saved
es: Guardado por última vez

en: Not saved yet
es: Sin guardar todavía
