Agnian Material Admin (8.x-1.2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Author
fr: Auteur

en: More
fr: Plus

en: Published
fr: Publié

en: Not published
fr: Non publié

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Last saved
fr: Dernier enregistrement

en: Not saved yet
fr: Pas encore enregistré
