Agnian Material Admin (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Author
sk: Autor

en: More
sk: Viac

en: Published
sk: Zverejnené

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Last saved
sk: Naposledy uložené

en: Not saved yet
sk: Zatiaľ neuložené
