Agnian Material Admin (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Author
tr: Yazar

en: More
tr: Devamı

en: Published
tr: Yayında

en: Not published
tr: Yayınlanmamış

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Last saved
tr: Son kaydedilen

en: Not saved yet
tr: Henüz kaydedilmedi
