Agnian Material Admin (8.x-1.3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Author
ne: लेखक

en: More
ne: थप

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्
