Agnian Material Admin (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Author
ro: Autor

en: More
ro: Mai multe

en: Published
ro: Publicat

en: Not published
ro: Nepublicat

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Last saved
ro: Ultimul salvat

en: Not saved yet
ro: Nesalvat încă
