Agnian Material Admin (8.x-1.4) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Author
ru: Автор

en: More
ru: Ещё

en: Published
ru: Опубликовано

en: Not published
ru: Не опубликовано

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Last saved
ru: Последнее сохранение

en: Not saved yet
ru: Еще не сохранено
