Agnian Material Admin (8.x-1.4) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Author
my: စာရေးသူ

en: More
my: ပို၍

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်
