Material Admin (2.0.0) - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Version
eo: Versio

en: Name
eo: Nomo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to parent page
eo: Iru al la superpaĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Access
eo: Atingo

en: Upload
eo: Alŝutu

en: PHP
eo: PHA

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: System
eo: Sistemo

en: Uninstall
eo: Malinstalu

en: Select all rows in this table
eo: Elektu ĉiujn vicojn en ĉi tiu tabelo

en: Deselect all rows in this table
eo: Malelektu ĉiujn vicojn en ĉi tiu tabelo

en: Not published
eo: Ne publikigita

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Module dependencies
eo: Dependecoj de moduloj

en: No modules are available to uninstall.
eo: Neniuj moduloj estas disponeblaj por malinstali.
