Material Admin (2.0.0) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Version
te: సంచిక

en: Name
te: పేరు

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Database
te: డేటాబేస్

en: Filter
te: వడపోయి

en: System
te: వ్యవస్థ

en: Close
te: మూసివేయి

en: You are here
te: మీరు ఇక్కడ ఉన్నారు

en: Go to first page
te: మొదటి పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to last page
te: చివరి పేజీకి వెళ్ళండి
