Material Admin (2.0.1) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Version
bg: Версия

en: Name
bg: Име

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Upload
bg: Трансфер

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: System
bg: Система

en: Uninstall
bg: Деинсталация

en: Select all rows in this table
bg: Изберете всички редове в таблицата

en: Deselect all rows in this table
bg: Откажи всички редове от таблицата

en: Not published
bg: Непубликувано

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: No modules are available to uninstall.
bg: Няма налични модули за деинсталиране.
