Material Admin (2.0.2) - en to ne translation catalogue (37 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Version
ne: संस्करण

en: Name
ne: नाम

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to parent page
ne: मूल पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Upload
ne: अपलोड

en: Web Server
ne: वेब सर्भर

en: Database
ne: डेटाबेस

en: PHP
ne: पीएचपी

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Up
ne: माथि

en: System
ne: प्रणाली

en: Uninstall
ne: हटाउनु

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Memory limit
ne: स्मृति सीमा

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Module dependencies
ne: मोड्युलको आश्रित

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: No modules are available to uninstall.
ne: अनइन्स्टल गर्नको लागि कुनै मोड्युल उपलब्ध छैन

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Last Cron Run
ne: अन्तिम क्रोन रन

en: Last page
ne: अन्तिम पृष्ठ

en: Drupal Version
ne: Drupal संस्करण

en: First page
ne: पहिलो पृष्ठ

en: Page @items.current
ne: पृष्ठ @items.current

en: General System Information
ne: सामान्य प्रणाली जानकारी
