Material Admin (2.0.2) - en to nl translation catalogue (43 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: Version
nl: Versie

en: Name
nl: Naam

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Access
nl: Toegang

en: Upload
nl: Uploaden

en: Web Server
nl: Webserver

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Up
nl: Omhoog

en: System
nl: Systeem

en: Uninstall
nl: Deïnstalleren

en: Close
nl: Sluiten

en: Select all rows in this table
nl: Selecteer alle regels van deze tabel

en: Deselect all rows in this table
nl: De-selecteer alle regels van deze tabel

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: You are here
nl: U bent hier

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Memory limit
nl: Geheugenlimiet

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Bulk operations
nl: Bulkbewerkingen

en: Module dependencies
nl: Module afhankelijkheden

en: Pagination
nl: Paginering

en: No modules are available to uninstall.
nl: Geen modules beschikbaar voor deïnstallatie.

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Last Cron Run
nl: Laatste cron-uitvoering

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Drupal Version
nl: Drupal-versie

en: Last saved
nl: Laatst opgeslagen

en: Not saved yet
nl: Nog niet opgeslagen

en: Book outline for @book.title
nl: Boekstructuur voor @book.title

en: Book traversal links for
nl: Boeknavigatie-links voor

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Page @items.current
nl: Pagina @items.current

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
nl[0]: De volgende oorzaak belemmert dat @module.module_name gedeïnstalleerd kan worden:
nl[1]: De volgende oorzaken belemmeren dat @module.module_name gedeïnstalleerd kan worden:

en: General System Information
nl: Algemene systeeminformatie
