Material Admin (2.0.4) - en to az translation catalogue (38 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Version
az: Versiya

en: Name
az: Ad

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Preview
az: Önizləmə

en: Help
az: Dəstək

en: Access
az: İcazə

en: Upload
az: Yükləmə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Web Server
az: Veb server

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Header
az: Başlıq

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Up
az: Yuxarı

en: System
az: Sistem

en: Uninstall
az: Silin

en: Close
az: Bağlı

en: Select all rows in this table
az: Bu cədvəldə bütün sətirləri seçin

en: Deselect all rows in this table
az: Bu cədvəldəki bütün sətirlərin seçimini ləğv edin

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Memory limit
az: Yaddaş limiti

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Module dependencies
az: Modulun asılılıqları

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: No modules are available to uninstall.
az: Silmək üçün heç bir modul yoxdur.

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
