Material Admin (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (44 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Version
fi: Versio

en: Name
fi: Nimi

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to parent page
fi: Mene yläsivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Help
fi: Ohje

en: Access
fi: Pääsy

en: Web Server
fi: Verkkopalvelin

en: Database
fi: Tietokanta

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Up
fi: Ylös

en: System
fi: Järjestelmä

en: Uninstall
fi: Asennuksen poisto

en: Close
fi: Sulje

en: Select all rows in this table
fi: Valitse kaikki taulukon rivit

en: Deselect all rows in this table
fi: Poista kaikkien rivien valinnat

en: Not published
fi: Ei julkaistu

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Memory limit
fi: Muistiraja

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Bulk operations
fi: Bulkkitoiminnot

en: Module dependencies
fi: Moduuliriippuvuudet

en: Pagination
fi: Sivutus

en: No modules are available to uninstall.
fi: Ei moduuleita, joita voisi poistaa.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
fi: Oikeus on periytetty käyttäjäroolista "autentikoitu käyttäjä".

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Last Cron Run
fi: Viimeisin Cron-ajo

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: Drupal Version
fi: Drupal-versio

en: Last saved
fi: Viimeksi tallennettu

en: Not saved yet
fi: Ei vielä tallennettu

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: Page @items.current
fi: Sivu @items.current

en: General System Information
fi: Järjestelmän yleistiedot
