Material Admin (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Version
lv: Versija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Access
lv: Piekļuve

en: Web Server
lv: Web Serveris

en: Database
lv: Datubāze

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Up
lv: Augoša

en: System
lv: Sistēma

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: Close
lv: Aizvērt

en: Select all rows in this table
lv: Izvēlēties visas rindas šajā tabulā

en: Deselect all rows in this table
lv: Noņemt izvēli visām rindām šajā tabulā

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Memory limit
lv: Atmiņas ierobežojums

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: No modules are available to uninstall.
lv: Nav iespējams atinstalēt nevienu moduli.

en: Last Cron Run
lv: Pēdējā Cron Izpilde

en: Drupal Version
lv: Drupal Versija

en: General System Information
lv: Vispārīga Sistēmas Informācija
