Material Admin (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Version
nn: Versjon

en: Name
nn: Namn

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to parent page
nn: Gå til den overordna sida

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Help
nn: Hjelp

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Uninstall
nn: Avinstaller

en: Close
nn: Lukk

en: Select all rows in this table
nn: Vel alle radene i denne tabellen

en: Deselect all rows in this table
nn: Ikkje vel nokon rader i denne tabellen

en: Not published
nn: Ikkje publisert

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side
