Material Admin (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Version
sq: Versioni

en: Name
sq: Emri

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to parent page
sq: Shko tek faqja prind

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Preview
sq: Shikoje

en: Help
sq: Ndihmë

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: System
sq: Sistemi

en: Uninstall
sq: Çinstalo

en: Select all rows in this table
sq: Zgjidh të gjithë rreshtat në këtë tabelë

en: Deselect all rows in this table
sq: Çzgjidh të gjithë rreshtat në këtë tabelë

en: Not published
sq: I pa publikuar

en: You are here
sq: Gjëndeni këtu

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: No modules are available to uninstall.
sq: Asnjë modul në dispozicion për çinstalim.
