Material Admin (8.x-1.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (19 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Author
bn: লেখক

en: Description
bn: বিবরণ

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Name
bn: নাম

en: Go to previous page
bn: পূর্ববর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to parent page
bn: মূল পাতায় যান

en: Go to next page
bn: পরবর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Help
bn: সহায়তা

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: System
bn: সিস্টেম

en: Uninstall
bn: আনইন্সটল

en: Not published
bn: অপ্রকাশিত

en: You are here
bn: আপনি এখানে

en: Go to first page
bn: প্রথম পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to last page
bn: শেষ পৃষ্ঠায় যাও

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব
