Material Admin (8.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (41 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Version
cs: Verze

en: Name
cs: Jméno

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to parent page
cs: Přejít na nadřazenou stránku

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Preview
cs: Náhled

en: Help
cs: Nápověda

en: Access
cs: Přístup

en: Database
cs: databáze

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Up
cs: Nahoru

en: System
cs: Systém

en: Uninstall
cs: Odinstalovat

en: Close
cs: Zavřít

en: Select all rows in this table
cs: Označit všechny řádky v této tabulce

en: Deselect all rows in this table
cs: Zrušit označení všech řádek v této tabulce

en: Not published
cs: Skryto

en: You are here
cs: Jste zde

en: Tabs
cs: Záložky

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Memory limit
cs: Limit paměti

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Bulk operations
cs: Hromadné úpravy

en: Module dependencies
cs: Závislosti modulů

en: No modules are available to uninstall.
cs: Žádné moduly pro odinstalaci nejsou k dispozici

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
cs: Práva byla zděděna z ověřené uživatelské role.

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Last Cron Run
cs: Poslední spuštění cronu

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: Drupal Version
cs: Drupal verze

en: Last saved
cs: Naposledy uloženo

en: Not saved yet
cs: Zatím neuloženo

en: Book outline for @book.title
cs: Osnova knihy @book.title

en: General System Information
cs: Obecné informace o systému
