Material Admin (8.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Version
eu: Bertsioa

en: Name
eu: Izena

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to parent page
eu: Joan guraso orrira

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Help
eu: Laguntza

en: Access
eu: Atzipena

en: Database
eu: Datu-base

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Up
eu: Gora

en: System
eu: Sistema

en: Uninstall
eu: Desinstalatu

en: Close
eu: Itxi

en: Select all rows in this table
eu: Aukeratu taula honetako lerro guztiak

en: Deselect all rows in this table
eu: Desaukeratu taula honetako lerro guztiak

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Module dependencies
eu: Moduluaren menpekotasunak

en: No modules are available to uninstall.
eu: Ez dago modulurik desinstalatzeko.

en: Last saved
eu: Azkenekoz gordea
