Material Admin (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Version
lt: Versija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Help
lt: Pagalba

en: Access
lt: Priėjimas

en: Web Server
lt: Žiniatinklio serveris

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Up
lt: Viršun

en: System
lt: Sistema

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: Close
lt: Uždaryti

en: Select all rows in this table
lt: Pažymėti visas eilutes šioje lentelėje

en: Deselect all rows in this table
lt: Atžymėti visas eilutes šioje lentelėje

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Memory limit
lt: Atminties limitas

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Bulk operations
lt: Masinės operacijos

en: Module dependencies
lt: Modulio priklausomybės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: No modules are available to uninstall.
lt: Nėra ką pašalinti.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
lt: Šios teisės yra paveldėtos iš prisijungusio nario rolės.

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Last Cron Run
lt: Paskutinis Cron darbo paleidimas

en: Drupal Version
lt: Drupal versija

en: Last saved
lt: Paskutinį kartą išsaugota

en: Not saved yet
lt: Dar neišsaugota

en: Page @items.current
lt: Puslapis @items.current

en: General System Information
lt: Pagrindinė sistemos informacija
