Material Admin (8.x-1.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Name
mn: Нэр

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Help
mn: Тусламж

en: Access
mn: Хандалт

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: System
mn: Систем

en: Select all rows in this table
mn: Энэ хүснэгтийн бүх мөрийг сонгох

en: Deselect all rows in this table
mn: Энэ хүснэгтийн бүх мөрийг сонгохоо болих

en: Not published
mn: Хэвлэгдээгүй
