Material Admin (8.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Home
ps: کور

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Help
ps: مرسته

en: Access
ps: لاس رسی

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: System
ps: سيستم

en: Close
ps: تړل

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
