Material Admin (8.x-1.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Version
ast: Versión

en: Name
ast: Nome

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to parent page
ast: Dir a la páxina padre

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Preview
ast: Entever

en: Help
ast: Aida

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: System
ast: Sistema

en: Uninstall
ast: Desinstalar

en: Close
ast: Zarrar

en: Not published
ast: Ensin espublizar
