Material Admin (8.x-1.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (30 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Name
oc: Nom

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to parent page
oc: Anar a la pagina parent

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Preview
oc: Apercebut

en: Help
oc: Ajuda

en: Access
oc: Accès

en: Web Server
oc: Servidor Web

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Up
oc: Naut

en: System
oc: Sistèma

en: Uninstall
oc: Desinstallar

en: Close
oc: Tampar

en: Select all rows in this table
oc: Seleccionar totas las linhas del tablèu

en: Deselect all rows in this table
oc: Deseleccionar totas las linhas del tablèu

en: Not published
oc: Pas publicat

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Tabs
oc: Onglets

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Bulk operations
oc: Operacions en masse

en: No modules are available to uninstall.
oc: Cap de modul pòt pas èsser desinstallat.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
oc: Aqueste dreit es ereitat del ròtle de l'utilizaire autentificat.
