Material Admin (8.x-1.0-alpha5) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Version
af: Weergawe

en: Name
af: Naam

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Preview
af: Voorskou

en: Help
af: Hulp

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: System
af: Stelsel

en: Uninstall
af: Deïnstalleer

en: Not published
af: Nie gepubliseerd

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy
