Material Admin (8.x-1.0-alpha5) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ
