Material Admin (8.x-1.0-alpha6) - en to gl translation catalogue (43 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Version
gl: Versión

en: Name
gl: Nome

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Preview
gl: Vista previa

en: Help
gl: Axuda

en: Access
gl: Acceso

en: Web Server
gl: Servidor Web

en: Database
gl: Base de datos

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Up
gl: Arriba

en: System
gl: Sistema

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Uninstall
gl: Desinstalar

en: Close
gl: Pechar

en: Select all rows in this table
gl: Seleccionar todas as filas desta táboa

en: Deselect all rows in this table
gl: Elminar a selección de todas as filas desta táboa

en: Not published
gl: Non publicado

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Module dependencies
gl: Dependencias do módulo

en: Pagination
gl: Paxinación

en: No modules are available to uninstall.
gl: Non hai módulos dispoñibles para desinstalar.

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
gl: Este permiso é herdado do rol de usuario rexistrado.

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Last Cron Run
gl: Última Execución de Cron

en: Drupal Version
gl: Versión de Drupal

en: Last saved
gl: Gardado por última vez

en: Not saved yet
gl: Aínda sen gardar

en: Page @items.current
gl: Páxina @items.current

en: General System Information
gl: Información Xeral do Sistema
