Material Admin (8.x-1.0-alpha6) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Version
ku: وەشان

en: Name
ku: ناو

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to parent page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی سەروو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Help
ku: یارمەتی

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Up
ku: سەرەوە

en: System
ku: سیسته‌م

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Uninstall
ku: هەڵوەشاندنەوە

en: Select all rows in this table
ku: هەموو ڕیزەکان هەڵبژێرە لەم خشتەیەدا

en: Not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: No modules are available to uninstall.
ku: هیچ مۆدیولێک نییە بۆ هەڵوەشاندنەوە.

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
