Material Admin (8.x-1.0-alpha6) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Version
th: รุ่น

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to parent page
th: ไปหน้าแม่

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Access
th: การเข้าถึง

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: Up
th: ขึ้น

en: System
th: ระบบ

en: Uninstall
th: ลบโมดูล

en: Close
th: ปิด

en: Select all rows in this table
th: เลือกทุกแถวในตารางนี้

en: Deselect all rows in this table
th: ยกเลิกการเลือกทุกแถวในตารางนี้

en: Not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: No modules are available to uninstall.
th: ไม่มีโมดูลที่สามารถลบได้

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
th: การอนุญาตนี้ได้รับมาจากบทบาทผู้ใช้รับรองความถูกต้อง

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: Last saved
th: บันทึกล่าสุด

en: Not saved yet
th: ยังไม่ได้บันทึกไว้

en: First page
th: หน้าแรก
