Material Admin (8.x-1.0-alpha5) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Name
mr: नाव

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to parent page
mr: वऱच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Help
mr: मदत

en: Web Server
mr: सेवाकेंद्र

en: PHP
mr: पी एच  पी

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Close
mr: बंद

en: Select all rows in this table
mr: या टेबल मधील सर्व ओळी निवडा

en: Not published
mr: अप्रकाशित

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा

en: Module dependencies
mr: मोड्यूलच्या आवश्यकता
