Material Admin (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (39 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Version
sk: Verzia

en: Name
sk: Názov

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Preview
sk: Náhľad

en: Help
sk: Pomoc

en: Access
sk: Prístup

en: Database
sk: Databáza

en: Published
sk: Zverejnené

en: Up
sk: Hore

en: System
sk: Systém

en: Uninstall
sk: Odinštalovať

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Select all rows in this table
sk: Označiť všetky riadky v tejto tabuľke

en: Deselect all rows in this table
sk: Odznačiť všetky riadky v tejto tabuľke

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Tabs
sk: Záložky

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Bulk operations
sk: Hromadné operácie

en: Module dependencies
sk: Závislosti modulu

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: No modules are available to uninstall.
sk: Žiadne moduly pre odinštaláciu nie sú k dispozícii.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
sk: Toto oprávnenie sa dedí z kategórie Prihlásený používateľ.

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Last page
sk: Posledná strana

en: Last saved
sk: Naposledy uložené

en: Not saved yet
sk: Zatiaľ neuložené

en: First page
sk: Prvá strana

en: Page @items.current
sk: Strana @items.current

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
sk[0]: Nasledujúci dôvod zabraňuje odinštalácii modulu @module.module_name:
sk[1]: Nasledujúce dôvody zabraňujú odinštalácii modulu @module.module_name:
sk[2]: Nasledujúce dôvody zabraňujú odinštalácii modulu @module.module_name:
