Material base (3.0.0) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Search
lt: Paieška

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Messages
lt: Žinutės

en: Standard
lt: Standartinis

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Overlay
lt: Sluoksnis

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Permanent
lt: Nuolatinė

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Page @items.current
lt: Puslapis @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
