Material base (8.x-1.10) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Home
ps: کور

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Actions
ps: چارې

en: Search
ps: لټون

en: Password
ps: پټ توری

en: Help
ps: مرسته

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Tools
ps: توكي

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
