Material base (8.x-2.0-beta3) - en to nl translation catalogue (39 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Actions
nl: Acties

en: Search
nl: Zoeken

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Layout
nl: Lay-out

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Messages
nl: Berichten

en: Standard
nl: Standaard

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Pagination
nl: Paginering

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Theme name
nl: Thema-naam

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Page @items.current
nl: Pagina @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu
