Material base (8.x-2.0-beta5) - en to hu translation catalogue (44 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Actions
hu: Műveletek

en: Search
hu: Keresés

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Tools
hu: Eszközök

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Standard
hu: Általános

en: Tabs
hu: Fülek

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Overlay
hu: Átfedés

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Permanent
hu: Állandó

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Modal
hu: Felugró ablak

en: Theme name
hu: Sminknév

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: First page
hu: Első oldal

en: Page @items.current
hu: @items.current. oldal

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje
