Material base (8.x-2.0) - en to ast translation catalogue (28 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Description
ast: Descripción

en: Download
ast: Baxar

en: Version
ast: Versión

en: Release notes
ast: Notes de la versión

en: Search
ast: Guetar

en: None
ast: Nengún

en: Name
ast: Nome

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to parent page
ast: Dir a la páxina padre

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Preview
ast: Entever

en: Help
ast: Aida

en: Updated
ast: Anováu

en: n/a
ast: n/d

en: Last post
ast: Artículu últimu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: System
ast: Sistema

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Uninstall
ast: Desinstalar

en: Topics
ast: Asuntos

en: Posts
ast: Artículos

en: Installed
ast: Instaláu

en: Standard
ast: Estándar
