Material Icons (1.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Icons
he: אייקונים

en: About
he: אודות

en: Round
he: עגל

en: Icon Style
he: סוג צלמיות (אייקונים)
