Material Icons (2.0.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Icons
uk: Іконки

en: About
uk: Про модуль

en: Round
uk: Округлення

en: Icon Style
uk: Стилі іконок
