Material Icons (2.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Icons
vi: Biểu tượng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Round
vi: Ngẫu
