Materialize – Google Material base theme (2.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (57 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Home
az: Baş səhifə

en: Next
az: İrəli

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Download
az: Yüklə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Update
az: Yeniləmə

en: Large
az: Böyük

en: Add
az: Əlavə et

en: Manage
az: İdarə et

en: Components
az: Komponentlər

en: Upload
az: Yükləmə

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: file
az: fayl

en: Create
az: Yaradıldı

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: General
az: Əsas

en: Log in
az: Loqin

en: Uninstall
az: Silin

en: Install
az: Yükləmek

en: Close
az: Bağlı

en: Hidden
az: Gizli

en: Select all rows in this table
az: Bu cədvəldə bütün sətirləri seçin

en: Deselect all rows in this table
az: Bu cədvəldəki bütün sətirlərin seçimini ləğv edin

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Enter the terms you wish to search for.
az: Axtarmaq istədiyiniz şərtləri daxil edin.

en: Add another item
az: Başqa bir element əlavə edin

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: mobile
az: mobil

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Add effect
az: Effekt əlavə edin
