Materialize – Google Material base theme (2.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (63 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Images
be: Малюнкі

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Content
be: Змесціва

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Download
be: Сцягнуць

en: all
be: усе(ё)

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Settings
be: Налады

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: Manage
be: Кіраваць

en: Visible
be: Бачна

en: Components
be: Кампаненты

en: Upload
be: Загрузіць

en: Configure
be: Правіць

en: file
be: файл

en: Create
be: Стварыць

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Normal
be: Нармальны

en: General
be: Агульны

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Uninstall
be: Выдаліць

en: Install
be: Усталяваць

en: Hidden
be: Схаваць

en: Select all rows in this table
be: Выбраць усе радкі з гэтай табліцы

en: Deselect all rows in this table
be: Адмяніце ўсе радкі ў гэтай табліцы

en: archive
be: архіў

en: image
be: малюнак

en: Apply
be: Ужыць

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Enter the terms you wish to search for.
be: Увядзіце ключавыя словы для пошуку.

en: Add another item
be: Дадаць іншы элемент

en: video
be: відэа

en: Restore
be: Аднавіць

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Update style
be: Абнавіць стыль

en: Add effect
be: Дадаць эфект

en: Highlighted
be: Выдзелены

[ctx: Sort order]
en: Order
be: Парадак
